Ten nietypowy boss musi być pokonany w określony sposób i jest to ciekawa odskocznia od każdego innego. Przede wszystkim skup się na kryształach, które występują na całym ciele przeciwnika. To je musisz zniszczyć i to od ich obecności zależy wynik tego starcia.

Najpierw zajmij się rękami przeciwnika – są na nich złote kryształy, które muszą zniknąć. Zajmuj się jedną ręką naraz, inna taktyka nie ma sensu.

Oczy Daidary to wyjątkowo niebezpieczna broń laserowa, która działa zwykle w najmniej odpowiednim momencie. Najprawdopodobniej nie uda Ci się uniknąć tego ataku, więc skup się na ciągłym trzymaniu gardy. Dzięki temu będziesz przygotowany na atak w każdym momencie i żaden Cię nie zaskoczy. Zauważysz, że zbliża się ten konkretny atak po tym, że boss będzie się w Ciebie przez chwilę intensywnie wpatrywał.

Innym atakiem jest podnoszenie i silne opuszczanie rąk przez bossa i zdecydowanie warto go uniknąć, a nie blokować.

Nie zapominaj o kontrze rozprysków, która pozwoli Ci na zadanie porządnych obrażeń. Użycie jej jest ważne szczególnie w momencie, w którym boss zostaje otoczony czerwoną aurą. W tym momencie zastosuj kontrę i uciekaj na boki przed czerwonymi okręgami, jeśli nie uda Ci się ciosu zablokować.

Kiedy z jednej ręki znikną wszystkie kryształy, boss zatrzyma się na chwilę, podczas której będziesz mógł wdrapać się po jego ręce aż do głowy. Zadaj mu wtedy zabójczy cios. Kryształ odrosną i musisz całe dotychczasowe działanie powtórzyć kolejny raz, aby zadać mu kolejny zabójczy cios. To jest moment, w którym wejdziesz do Królestwa Ciemności.

W tej trudnej rzeczywistości boss atakuje w ten sam sposób, z tym, że silniej. Atakiem, na który musisz szczególnie uważać jest deszcz pocisków. Aby ich uniknąć, trzymaj się jak najbliżej cielska bossa, bo przy nim spadnie po prostu najmniej pocisków.

Trzeci, czyli ostatni w tym przypadku zabójczy cios będziesz mógł zadać po zniszczeniu złotych kryształów zarówno na lewej, jak i na prawej ręce. Wtedy położy głowę na ziemi, a Twoim zadaniem będzie użycie śmiertelnego ciosu, co da Ci już pewną wygraną.