Drugi boss jest niestety znacznie silniejszy niż pierwszy i prawdopodobnie zdecydowanie dłużej zajmie Ci jego pokonanie. Enenra atakuje ogniem, więc przed walką z nią warto nabyć wyposażenie z maksymalną odpornością na płomienie, co znacznie ułatwi przeżycie walki.

Pamiętaj o każdorazowym gaszeniu ognia za pomocą przewrotów, które pozwalają maksymalnie zniwelować powstające przez płomienie obrażenia. Atakuj wodą, jeśli masz taką możliwość, ponieważ Enenra jest na nią bardzo wrażliwy. Szybciej pokonasz również bossa, jeśli będziesz go atakował od tyłu.

Enenra atakuje na wiele sposobów, ale po podejściu do niej zaatakuje Cię tylko cztery razy i jeśli uda Ci się tego uniknąć, to masz czas na serię swoich ataków. Uważaj jednak i zaraz po zadaniu ciosów usuń się jak najdalej od bossa, bo wykona on potężną kontrę. Innym dogodnym momentem do ataku jest ten, gdy boss rozkłada ręce i skacze całym ciałem na Ciebie. Wykonaj skuteczny unik, a potem jeszcze bardziej skuteczny atak.

Unikaj płomiennych punkcików, które pojawiają się co jakiś czas na podłodze – po chwili wyrosną z nich prawdziwie groźne płomienie.

Kiedy zauważysz wokół bossa czerwoną mgiełkę, szykuj się na atak zwany tornado. Kiedy boss w postaci tornada zacznie się do Ciebie zbliżać, wykonaj kontrę rozprysków, która doskonale poradzi sobie z zadaniem stosunkowo dużych obrażeń.

W Królestwie Ciemności zmuś bossa do zniszczenia kolumny wtedy, gdy stoisz za nią. Dzięki temu spadnie na niego ściana wody, która znacznie ostudzi jego zapał do wygranej.

Pamiętaj, że na koniec walki warto przeobrazić się w demona i skutecznie dobić wroga.