Przed rozpoczęciem potyczki przygotuj się na to, że Kasha jest podatna na truciznę i wodę. Wyposaż się więc w przedmioty i zbroję, które zadają dodatkowe obrażenia, a będzie Ci zna znacznie łatwiej przetrwać i zwyciężyć tę potyczkę.

Kasha atakuje ogniem, tak więc przed wejściem na arenę, oprócz wyposażenia się w odpowiednią broń, wyposaż się również w zbroję i przedmioty, które ochronią Cię w przynajmniej jakimś stopniu przed ogniem. Co ciekawe, w grze możesz pozbyć się podpalenia poprzez zastosowanie kilku uników w postaci przetoczeń pod rząd.

Kasha atakuje głównie wręcz, swoim ognistym mieczem, jednakże ma on na tyle duży zasięg, że nie będziesz bezpieczny w żadnym miejscu na arenie. Dodając do tego wyjątkowo zwinną postać bossa możesz być pewny, że potyczka z nim będzie trudna. Musisz pamiętać, aby cały czas być w ruchu. Dobrze, gdy znajdziesz się za plecami bossa, ale nie trać możliwości ataku w innym ułożeniu, jeśli tylko nadarzy się okazja. Pamiętaj o ciągłej obronie, ale nie rezygnuj przy tym z atakowania.

Bądź cierpliwy. Kasha będzie tworzyć wokół siebie mini arenę otoczoną ogniem. Nie próbuj z niej uciekać, bo dosięgną Cię płomienie. Po prostu poczekaj aż zniknie, a nastąpi to dosyć szybko.

W Królestwie Ciemności będą Cię atakować koła zębate, przed którymi musisz się bronić. Po skończonej serii skup się na obronie przed pędzącym na Ciebie bossem i ognistymi śladami, które zostawia za sobą.