Tego bossa będziesz miał okazję pokonać na koniec przygody Ciało i Lód. Spotkasz się tu na arenie z przeciwnikiem w postaci wojownika z wielkim mieczem. Przed udaniem się na arenę zwiększ swoją odporność na wodę, ponieważ jest to żywioł ataku bossa.

Atakując wodą, boss jest szczególnie wrażliwy na obrażenia zadawane od ognia, dlatego dobrze, abyś miał na wyposażeniu kilka przydatnych akcesoriów lub zaklęć, które skutecznie go zranią. Ustawiając się w średnim dystansie do przeciwnika dajesz sobie szansę na szybką ucieczkę przed ewentualnym atakiem i możliwość jego wyprowadzenia. Od razu widać, że ten boss szykuje się do ataku, bądź więc cierpliwy i ponownie – obserwuj.

Boss lubi atakować falą uderzeniową, która powstaje poprzez uderzenie mieczem o ziemię – łatwo uniknąć obrażeń uskakując w bok. Innym znaczącym atakiem jest wyskok w górę zakończony uderzeniem miecza o ziemię, ale już bez fali. W tym przypadku boss po prostu celuje w Ciebie – kiedy zobaczysz, że szykuje się do skoku, Ty szykuj się do skutecznego uniku.

W Królestwie Ciemności bądź ostrożny, bo boss zmienia trochę taktykę działania i zaczyna używać rąk i nóg w większym natężeniu. Kiedy skończy taki atak, wyprowadź swój. Uważaj też na wymach odachi.