Z pierwszego chramu udaj się na most. Przeszukaj zwłoki i tak samo postępuj z każdymi, które w lokacji napotkasz. Skieruj się w prawą stronę, ignorując drzwi. Dokładnie przeszukuj każdy róg, zabijaj wrogów i idź przed siebie. Wyjdź na zewnątrz i kieruj się w stronę mostu ze swojej lewej strony. Zabij trzech wrogów i idź dalej. Wejdź do domu, przeszukaj go i idź na jego tyły, które również masz przeszukać. 

Idź od drugiego chramu w lewo, gdzie napotkasz przyjaznego NPC – możesz z nim porozmawiać. Wejdź do wody, zabij nadchodzącego yokai i idź dalej do domu. Wejdź do budynku w którym znajduje się Królestwo Ciemności. Zabij źródło mgły i resztę wrogów, które opętały to miejsce. Zabijając na każdym poziomie kolejne yokai idź po schodach po lewej stronie i skieruj swoje kroki na balkon z na drugim piętrze. Wróć do środka, a znajdziesz Gaki i Tesso do zabicia. 

Po ich zabiciu wejdź do domu po lewej stronie – oczyść go. Idź dalej ścieżką po lewej stronie aż zobaczysz następny dom. Te pomieszczenia również oczyść. Trzeci chram znajduje się na wprost budynku. Obejdź kolejny obszar Królestwa Ciemności z Koroką i idź dalej. Natkniesz się na świecącą lampę, która aktywuje się i wywoła piekło Oni-bi. Zanim zanurzysz się w ciemnej mgle idź do małego mostu po prawej stronie, gdzie musisz zabić dwóch yokai. Przejdź później przez rzeczony most i idź dalej w lewą stronę. Na drugim końcu znajduje się Tesso. Twoim pobocznym zadaniem jest teraz oczyszczenie ogrodu z yokai. Kiedy już to zrobisz udaj się do świątyni w pobliżu ogrodu. 

Kiedy uda Ci się znaleźć gorące źródło wróć do poprzednio odwiedzonego pomieszczenia i odwróć się w stronę okna. Zabij wroga z naprzeciwka karabinem lub łukiem. Skieruj się chodnikiem pagody do bossa.