To już szósty boss i natkniesz się na niego w Opuszczonej Warowni. Ten przeciwnik to dosyć interesująca wersja oponenta, bo potrafi przybrać aż trzy niebezpieczne dla Ciebie formy. W formie ludzkiej będziesz z nim walczył większość czasu, jednak to w Królestwie Ciemności pokaże swoje prawdziwe zdolności, w postaci demonicznej – w formie oprycha i upiora, w które wciela się na zmianę, jeszcze bardziej dezorganizując Twoje ataki i obronę.

W przypadku walki z tym przeciwnikiem, w przeciwieństwie do bossów spotkanych do tej pory, warto skupić się przede wszystkim na ataku. Atak ten nie musi następować z dystansu, a dobrym wyjściem z potyczki jest zwarcie. Zachowując odpowiednie podejście i nie ryzykując zbyt mocno, z powodzeniem możesz walczyć z nim przede wszystkim wręcz. Oczywiście nie zapominaj o obronie, ale jest to w tej potyczce rzecz drugorzędna.

Jeśli wycelujesz w odpowiednim momencie atak, to boss nie zareaguje kontrą, a jedynie będzie się bronił. Warto taki atak powtarzać, nawet tworząc serie, dzięki czemu będzie to znacznie bardziej skuteczne.

Stosuj uniki i obserwuj bossa. Jeśli w odpowiednim momencie będziesz wyprowadzać swoje ciosy zauważysz, że po każdym charakterystycznym ruchu boss się odsłania i daje Ci większe szanse na zadanie mu skutecznej ilości obrażeń.

W Królestwie Ciemności nie przestawaj skupiać się na ataku, jednak musisz tu troszkę bardziej naciskać na obronę, aby całkiem się nie odkrywać. Jeśli uda Ci się obniżyć wytrzymałość boss do zera, pojawi się możliwość zadania śmiertelnego ciosu – rozważ to, bo warto.