Ten niestandardowy w walce boss czeka Cię na koniec jednej z przygód. Składa się z kilku włochatych macek, z których każda posiada osobną głowę, więc już to wydaje się dosyć osobliwe, nawet w świecie Nioh 2. Zabijanie macek jedna po drugiej znacznie osłabi moce bossa, jednakże nie zabierze mu żadnych punktów życia – mimo to warto się nimi zająć na początek. Podbiegnij do macki zaraz po rozpoczęciu walki, ale nie strać skupienia i bądź czujny na jej zwinne ataki – może Cię zranić zarówno ogniem, jak i lodem, czy też zaatakować Cię wraz z czerwoną poświatą. Zadawaj mackom serię obrażeń, dzięki czemu straci na wytrzymałości i w którymś momencie stanie się na tyle słaba, że będziesz ją mógł dobić. Nie bagatelizuj obecności pozostałych macek przy ataku jednej z nich. One również będą Cię atakować i musisz tych ataków skutecznie unikać.

Po utraceniu przez bossa czterech macek, padnie jak długi na dachu i przez kilka sekund będzie leżał niczym martwy. Podbiegnij wtedy do niego i zadaj mu serię ciosów w czerwone oko. To go powinno osłabić na tyle, że wejdziecie do Królestwa Ciemności.

W Królestwie Ciemności powtórzy się walka jak w normalnym wymiarze, tyle że będzie znacznie bardziej dynamiczna i agresywna, a Ty będziesz się musiał częściej regenerować. Zakończy się znów upadkiem bossa, po którym Ty będziesz się musiał zająć jego czerwonym okiem, aby w końcu zadać mu śmiertelny, czy raczej zabójczy cios.

Na samym końcu będziesz walczył z dwoma mackami naraz, ale będzie to już małe wyzwanie w porównaniu z poprzednim. Kiedy ostatnia macka będzie miała pasek wytrzymałości na wykończeniu, rzuć się na oko na ścianie domu i wykończ go ostatnim ciosem.