To jest boss, obok którego warto stać. Oczywiście w sensie małego dystansu i walki w zwarciu. – to dlatego, że boss posiada dalekosiężną maczugę, które zadaje potężne obrażenia. Łatwiej kontrolować jego broń stojąc blisko – wtedy też łatwiej odgadnąć, jaki ruch boss wystosuje w swoim kolejnym kroku.

Bądź zwinny i szybki, kręcąc się w unikach wokół bossa i celując w pozycję za jego plecami. Unikaj maczugi i butelki, którą ma w drugiej dłoni i dąż do zadania mu serii ciosów właśnie w plecy.

Bardzo niebezpiecznym atakiem będzie machanie włosami…. Dokładnie tak. Boss wypuści pomarańczowy krąg, po czym zacznie kręcić głową, a co za tym idzie – machać włosami. Jeśli Cię dosięgną, doświadczysz bardzo silnych obrażeń, dlatego nie ryzykuj ani paska zdrowia, ani wytrzymałości i po prostu oddal się na czas ataku. Blokowanie zadziała, ale może się zdarzyć, że stracisz zbyt dużo Ki, co jest w tej potyczce bardzo niewskazane.

Kiedy jesteś blisko, uważaj na kopnięcia bossa, a kiedy daleko, uważaj i unikaj jego skoków zakończonych uderzeniem maczugą.

W Królestwie Ciemności nadal to atak włosami jest najgroźniejszy, ponieważ wraz z nim przychodzą do nas silne obrażenia od ognia. W momencie pojawienia się czerwonej poświaty, która faktycznie będzie występowała znacznie częściej niż poza Królestwem Ciemności zastosuj kontrę rozprysków i rozkoszuj się swoja wzrastającą przewagą.